U tří vegetariánů

prodejna zdravé výživy inspirovaná vegetariánskou kuchyní

Vítáme Vás

Prodejna U tří vegetariánů je firemní prodejna firmy Mediate s.r.o. Vyrábíme čaje Apotheke a zdravou výživu Green Apotheke. Prodejnu jsme otevřeli v roce 2016 s cílem nabídnout všechny produkty pro koncové zákazníky na jednom místě. Prodejna je přímo v centru Ústí nad Orlicí. Zajímavostí je, že je v přízemí rodného domu slavného houslového virtuosa Jaroslava Kociana. Prodejna přímo sousedí s jídelnou U tří vegetariánů, kde vaříme veganská jídla připravovaná z našich produktů.

Mediate s.r.o

Za projektem prodejny zdravé výživy U tří vegetariánů stojí firma Mediate s.r.o., kterou najdete v obci Libchavy – cca 2 km od Ústí nad Orlicí. V nádherném prostředí podhůří Orlických hor vznikají produkty Apotheke a Green Apotheke. Všechny tak kupujete  přímo od výrobce.

Výběrová zdravá výživa

V prodejně máte exklusivní výběr z čajů Apotheke a produktů Green Apotheke. Ale naše nabídka tímto nekončí. Naši experti sledují a perfektně znají trh se zdravou výživou a vybírají to nejlepší z produkce ostatních výrobců. Takže návštěva prodejny stojí za to, protože si můžete na jednom místě porovnat i produkty, o kterých jste třeba slyšeli nebo jste je chtěli vyzkoušet.  Ochotné prodavačky Vám poradí s výběrem nebo doporučí vhodné produkty.

Kontakt

Otevírací doba

Pondělí - Pátek 9 - 17

Sobota - 8 - 11

Neděle - zavřeno

ADRESA:

M.J. Kociana 31

562 01 Ústí nad Orlicí

Odpovědný vedoucí: Markéta Valterová 720 962 632